דיני משפחה

ניהול הליכים בענייני משפחה עשויים להיות לא נעימים, אם הגעתם לשלב הקשה בו החלטתם להיפרד רצוי שתבדקו את כל האפשרויות שלכם ואת הזכויות המגיעות לכם. במסגרת מיצוי הזכויות אנו נבחן את כל הזכויות המגיעות לכם במסגרת פירוק התא המשפחתי.

צוואות וירושות

עם מותו של אדם כל רכושו עובר ליורשיו. כחלק מהעברת הזכויות המוריש יכול לקבוע את גורל רכושו לאחר מותו, לקבוע מי היו יורשיו ואילו חלקים הם יקבלו מתוך העיזבון.

הסכם גירושין

ניתן לסיים סכסוכים משפחתיים באמצעות גיבוש הסכם גירושין, מטרת הסכם הגירושין הוא לכלול את מירב הנושאים הקשורים לתא המשפחתי מעבר לגירושין, כאשר מטרת ההסכם הוא ליצור רשת ביטחון לשני בני הזוג המעוניינים לצאת לדרך חדשה.

חדלות פירעון ושיקום כלכלי

חדלות פירעון הינו הליך ייחודי בו תוכלו לשים סוף לחובות, להגבלות והעיקולים בהוצאה לפועל. חייבים רבים מוצאים את עצמם מתמודדים עם נושים רבים הנוקטים בהליכים בהוצאה לפועל, באמצעות כניסה להליך חדלות פירעון ניתן לקבל צו אשר יעצור את הליכי הגבייה ובסופו של תהליך לקבל מחיקת חובות באמצעות קבלת הפטר.

הוצאה לפועל והסדר חובות

במסגרת הטיפול בחובות ישנם מקרים שבהם ניתן לנקוט בהליכי הסדר חובות או בהליכי תשלומים בהוצאה לפועל, תחת הסדרים והליכים משפטיים ניתן להמשיך לנהל חייב בצורה תקינה. הליך הסדר חוב מתנהל מחוץ לבית משפט והוא מאפשר לחייבים להגיע להסכמות עם הנושים ואף במקרים מסוימים גם להפחית את החוב.

פינוי מושכר

השכרה של דירה יכולה להיות אחד מאפיקי הרווח המשתלמים בישראל, מדובר בהשקעה שנחשבת בטוחה יחסית אך הבעיה מתחילה כשהדייר לא מוכן לשלם ולא מפנה את הנכס. באמצעות נקיטת הליכים בבית משפט ולאחר מכן בהוצאה לפועל ניתן לדרוש את פינוי המושכר והתשלום בגין כל תקופת השכירות.